שירות משלוחים
לכל הארץ
מועדון לקוחות
ההרשמה חינם
רכישה נוחה ומאובטחת
כולל אפשרויות תשלום מיוחדות
0 פריטים בסל
0
סל הקניות שלך ריק

0

שירות משלוחים

משלוחים

אנו שולחים את הפריטים לכל מקום בארץ, המשלוחים יתבצעו ע"י שרות דואר שליחים או דואר רשום, של דואר ישראל מועדי האספקה המצוינים באתר מסתמכים על תקנון דואר ישראל ועל אחריותה וכפופים להמצאות הקונה בכתובת המשלוח בעת האספקה ,לקונה אשר לא ימצא בביתו או משרדו תושאר הודעה ובה מספר הטלפון של מוקד דואר שליחים , לצורך תאום מחודש של מועד האספקה. משלוח פריטים בעלי משקל כולל של מעל 20 ק"ג או נפח גדול במיוחד לא ישונע באמצעות דואר ישראל ואנו נתאם טלפונית עם הלקוח את האופן והמועד בו ישלחו הפריטים.

 

איסוף עצמי

בעת איסוף עצמי של המוצר יהיה על הלקוח להציג תעודת זהות וכרטיס אשראי של מבצע ההזמנה.

לקוח המבצע איסוף עצמי של המוצר, יהיה אחראי למוצר מרגע שהמוצר הועבר לחזקתו, לרבות נזק אשר נגרם למוצר במהלך הובלת המוצר.

במידה ותרצו, תוכלו לציין בהזמנתכם שהנכם מעוניינים לאסוף את הסחורה בעצמכם מחברת הבית שלנו – א.ל שיווק בע"מ. משרדי החברה נמצאים ברחוב העמל 19 בתל אביב. ברגע שהסחורה שהזמנתם תהיה מוכנה אנו ניצור עמכם קשר על מנת לתאם את האיסוף. אנו מבקשים, על למנוע אי נעימויות, נא לא להגיע למשרדי החברה לפני תיאום טלפוני שלנו עימכם.

שעות מסירה : 08:00 – 17:00    טלפון לתיאום: 03-6822170       כתובת: העמל 19, תל אביב

משלוח דואר רשום

משלוח עד בית הדואר הקרוב לביתך העלות משתנה בהתאם למשקל החבילה , ורק במידה ומצויינת האפשרות בפרטי המוצר. בכל מקרה משלוח דואר רשום יהיה לחבילה שמשקלה לא יעלה על 2 ק"ג. במידה ואכן תיתכן אפשרות למשלוח דואר רשום, תוך מספר ימים תקבל הודעה המזמינה אותך לסור אל בית הדואר הקרוב לביתך לקחת את החבילה.

(ח) מוצרים שבירים ו/או מוצרים כבדים החורגים ממגבלת המשקל של דואר שליחים  - יישלחו באמצעות באמצעות שליח בלבד.

           

מחירון משלוחים ומועדי אספקה

 

לבחירתכם מספר דרכים לקבל את המוצרים שרכשתם. את המשלוח ניתן לקבל לביתכם, למשרד או לכתובת אחרת (במקרה של שליחת מתנה)

בעת ביצוע ההזמנה  יש לבחור את המשלוח הרצוי.

יש להתעדכן באזורי ובזמני החלוקה כפי שמופיעים בתקנון דואר ישראל

 

א. דמי טיפול אריזה ושילוח - דואר רשום ( מוגבל ל- 2 ק"ג ) – 35 ₪, אלא אם צוין אחרת לגבי מוצר ספציפי. עד 14 ימי עסקים.

ב. דמי טיפול אריזה ושילוח - שליח עד הבית – (מוגבל לחבילות עד 20 ק"ג) – 75 ₪, אלא אם צוין אחרת לגבי מוצר ספציפי. 3 - 5 ימי עסקים. לא כולל ישובים חריגים או בסיסים צבאים
זמן הגעה ממוצע למשלוח באספקה מהירה בהובלה ע"י שליח הינו 72 שעות בלבד!

 

מדיניות משלוחים

(1) א.ל שיווק לא תהיה אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתם של א.ל שיווק  לרבות שביתות השבתות וכיוצא בזה.

(2) זמני אספקת המוצרים המצוינים בתקנון כוללים רק את חישובם של ימי עסקים . (ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).

(3) מחיר משלוח משתנה בהתאם למוצר ומופיע בתהליך הרכישה באתר. למוצרים / חבילות עד 20 ק"ג מחיר המשלוח באמצעות שליח הינו 55 ש"ח,  ובאזורים חריגים יש לפנות לשירות לקוחות לקבלת הצעת מחיר.

 (לא כולל ימי שישי שבת וחג),

(5) זמן אספקת המוצר במשלוח הינו בממוצע 14 ימי עבודה (למעט במקרים דחופים ותיאום מראש).

יש לשים לב כי יתכנו עיכובים ע"י חברת המשלוחים במקרים של יעדים שונים וכן עקב תקלות טכניות. במקרים חריגים, במידה ולא נוכל לספק את ההזמנה תוך 14ימי עבודה, ניידע אתכם באמצעות דואר אלקטרוני. עלויות המשלוח נקובות בצורה פשוטה לפי גובה סכום ההזמנה שלכם. חיוב המשלוח יתבצע פעם אחת עבור כל הזמנה.

(6) להלן רשימת יישובים ואזורים אשר לא נכללים בצירי ההובלה הסדירה של האתר, ומחיר המשלוח יינתן טלפונית בלבד: ישובי הערבה, אילת, רמה"ג, שטחים, ישובים באזורי חריגים.

 

(7) המוצרים יארזו באופן שיהיה המתאים ביותר למוצרים המוזמנים וזאת לפי שיקול דעתה הבלעדי של א.ל שיווק. הלקוח יחויב בעלויות הנובעות מצרכי אריזה מיוחדים ו/או ממשקל האריזה ו/או יתר נפח שהם תוצאה של אריזה מיוחדת.

 

מעקב אחרי הזמנה

ברגע שההזמנה שלכם תשלח תקבלו דואר אלקטרוני המאשר שהיא בדרכה. מספר האסמכתא של המשלוח יצוין בחשבון שלכם באתר ובאמצעותו תוכלו לעקוב אחר החבילה באתר דואר ישראל.
במידה ותהיה לכם שאלות נוספות לגבי ההזמנה שלכם, אנא צרו קשר עם שירות לקוחות שלנו בטלפון שמספרו 03-6822170 או השתמשו בטופס צור קשר שלנו. אנו נשמח לעזור ולתת לכם מענה בכל עניין!